The Game for Big Kids

OYUN VE ETKİNLİK BİR ARADA.

2011 yılında Point Hotel Barbaros’un B3 katında hizmet vermeye başlayan The Game for Big Kids, Türkiye’nin ilk dijital etkinlik ve oyun merkezidir.

Yıl içerisinde çeşitli kurumsal etkinlikler, toplantılar, lansmanlar, atölye çalışmaları, turnuvalar ve konsept partilere ev sahipliği yapan The Game for Big Kids, 1500 metrekarelik alanı içerisinde birbirinden farklı deneyim alanları bulunan; 300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği, yetişkinler için tasarlanmış 600 kişi kapasiteli bir dijital eğlence kompleksidir.

Bireysel Kullanımlar için The Game for Bıg Kıds

SINIRSIZ EĞLENCE DENEYİMİ.

Eğlence alternatifleri arasında tercih yapmak zorunda değilsiniz, The Game for Big Kids; Just Dance pisti, dart alanı, stadyumu, boks ringi, Wii Kulesi, Retro Zone alanı, PlayStation VR alanı, karaoke alanı, Guitar Hero alanı, yarış simülatörleri, Asus oyuncu kasa ve monitörleri ile Logitech klavye, mouse, kulaklık setlerinden oluşan 10 adet oyuncu bilgisayarı, kişisel zaman geçirmeniz için tasarlanan VIP odaları ve 16 adet PlayStation 4’ü ile tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte oyun keyfini sınırsız yaşayabileceğiniz bir etkinlik ve eğlence merkezidir.

The Game for Big Kids’te alan kısıtlaması olmadan saatlik kişi başı kullanım ücreti 25 TL’dir.

İçeride bulunduğunuz süre zarfında 12 farklı deneyim alanında dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca The Game for Big Kids’e üye olarak, eğlence deneyimini zaman kısıtlaması olmadan yaşayabilirsiniz.

The Game for Big Kids Üyelik Ücretleri:

1 Günlük Üyelik: 100 TL
1 Aylık Üyelik: 350 TL
3 Aylık Üyelik: 700 TL
6 Aylık Üyelik: 1000 TL
1 Yıllık Üyelik: 1750 TL’dir.

Şirket Etkinlikleri ve Gruplar için The Game for Bıg Kıds

İŞİ EĞLENCEYE ÇEVİRİR.

The Game for Big Kids, kurumsal etkinlikler konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunar. The Game for Big Kids’te; kurumsal motivasyon etkinlikleri, şirket yıl dönümü kutlamaları, konseptini sizlerin belirleyeceği partiler, sıkıcılıktan uzak toplantılar, profesyonel sunumlar, ekipler arası iletişimi güçlendirici takım aktiviteleri, lansmanlar, happy hour etkinlikleri, eğitimler ve atölye çalışmaları gibi pek çok kurumsal etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.

The Game for Big Kids; ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunulmuş toplantı düzenleri, tamamı Point Hotel Barbaros şefleri tarafından hazırlanan zengin büfe seçenekleri ve alkollü – alkolsüz içecek alternatifleri ile sizlere “her şey dahil” bir eğlence sunar.

Poınt Hotel Barbaros Misafirleri için The Game for Bıg Kıds

POINT HOTEL BARBAROS MİSAFİRLERİNE ÖZEL.

Point Hotel Barbaros’ta konaklayan misafirler, The Game for Big Kids’in deneyim alanlarından ücretsiz faydalanabildikleri gibi dilerlerse oyunlarına odalarında da devam edebilirler. The Game for Big Kids, konaklamalı misafirleri için odalarına oyun servisi ve kurulum hizmeti sunmaktadır.

Odalara sunulan oyun hizmeti ücretlidir.

Ayrıca toplantıları için Point Hotel Barbaros’u tercih eden misafirler, mola zamanlarını The Game for Big Kids’te geçirerek motivasyonlarını tazeleyebilecekleri gibi toplantı sonrasındaysa kahve, yemek ve sınırsız oyun eşliğinde günün yorgunluğunu atabilirler.