New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Zombiler İstanbul’da

05
Eyl 2011

Tarih:24 Eylül 2011 Cumartesi

Yer:The Game For Big Kids – Point Hotel Barbaros

Saat:19:30

Dress Code:Zombi Olun…

Zombi filmleri izlemekten vazgeçemiyor ama izlerken onların yok oluşunu görmek için karşı konulmaz bir istek duyuyorsanız Eylül ayında sizler için organize etmiş olduğumuz Zombies’ Night Out Party’ye katılıp muhteşem Zombie oyunlarımızı oynayarak unutulmaz bir eğlence yaşayabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.Zombies’ Night Out Party sırasında her yanınız kült zombi filmleri ve unutulmaz zombi oyunlarıyla dolu olacak. Geceye özel hazırlanan videolar ve sinema salonları sizi gecenin atmosferine sokacak. Ayrıca gece boyunca etrafınızda dolaşan zombiler sizi oldukça tedirgin edecek.Büyük bir parti olur da geceye özel Dj olmaz mı? Zombilerle savaşırken nasıl müzik çalması gerekiyorsa hepsi o geceye özel olarak kulaklarınızda olacak.
Geceye dair ölümcül istasyonlarımız ;

  • Oyunlarda en çok kimlerle savaştınız? 2. Dünya savaşında Nazilere karşı mı yoksa zombilere karşı mı? Peki ikisi bir araya gelirse ne yaparsınız? Nazi Zombies özel alanlarımızda size meydan okuyor.
  • Dead Nation’ın kaotik ortamında tek başınıza ya da badinizle birlikte hayatta kalmaya çalışın.
  • Zombilerin şirin ya da komik olabileceğini de öğrendik bunca yıl içerisinde: sinema alanımızda Shaun of The Dead ve From Dusk Till Dawn sizleri bekliyor olacak.
  •  Hiç arabalı sinemaya gittiniz mi? The Game Arabalı sinemalarında gece boyunca devamlı matinelerde seçme zombi filmlerini izleyebilirsiniz. Tabi ki Pop Corn servisi de var.
  • Zombilerle savaşmanın yorucu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden zombi gecesine uygun health potion shot ikramlarımızla sizleri bu amansız mücadelede destekliyor olacağız.
  • Bunlar, gece boyunca sizi bekleyen etkinliklerden yalnızca bir kaçı. Birçok hediye ve sürpriz daha sizleri bekliyor olacak.

Etiketler:

    Benzer Yazılar