New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Zombies’ Night Out Party Part II

18
Eyl 2012

ÇOK BEĞENİLİNCE DEVAMI ÇEKİLDİ: YİNE GELİYORLAR!

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game For Big Kids II. Geleneksel Zombies’ Night Out Parti ile nefes kesen bir salgına… pardon, partiye hazırlanıyor!

 

Point Hotel Barbaros bünyesinde bulunan The Game ekibi, geçtiğimiz yıl eylül ayında I.si gerçekleşen ve çok ses getiren bu parti ile 6 Ekim Cumartesi gecesi İstanbul gece hayatının seyrini de değiştireceğini iddia ediyor!

Partiye ister zombi, ister zombi avcısı olarak katılabilir, arabalı sinema konseptimizdeki kült zombi temalı filmlerden feyz alabilirsiniz.
The Game işletmecisi Furkan Faruk Akıncı’nın derlediği harika müzikler eşliğinde dans edebilir, enerjiniz tükendiğinde Safe House’a giderek zombi hemşirelerimizden health box alabilirsiniz.

Dekorasyon konusunda ciddi bir çalışma yapılacak olan partide belki de kendi korku filminizi çekmek isteyeceksiniz; fakat terk edilmiş bir kilise etrafında hatıra fotoğrafları çekilirken “aman içeriden çıkabilecek zombi rahibeleri unutayım” ya da “gece gece mezarlığa gireyim” demeyin… Zira taze et kokusu almış ve gözü dönmüş bir zombiyi beyzbol sopası bile durduramaz bizden söylemesi!

The Game bu yıl da katılımın ücretsiz olduğu Zombies’ Night Out Parti Part II ile tüm zombi severleri ve avcıları bir araya topluyor! 6 Ekim Cumartesi gecesi zombi oyunları, filmleri ve birbirinden ilginç kostümleri ile kendinizi bambaşka bir eğlence dünyasının içinde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey (212) 337 3080-81 numaralı telefonu arayarak ‘’Ben de başka geliyorum’’ diyerek kayıt yaptırmak olacak!

 

Etiketler:

    Benzer Yazılar