New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

YILIN SALGININDA COŞKU VARDI!

10
Eki 2012

 

The Game’in çok beklenen korku temalı 2. partisi Zombies’ Night Out Party Part II bu yıl 6 Ekim gecesi zombi severleri hayretler içinde bıraktı! “Bir zombi sever nasıl hayretler içinde kalır?” diyorsanız geceden notlar hemen aşağıda…

 

6 Ekim, gecesi ve gündüzüyle zombilerle dolup taştı. Gündüz saatlerinde başlayan dekorasyon hazırlıklarının yerini akşam saatlerinde Joygame’in muhteşem oyunu ZombiRock’ın basın lansmanı aldı. Lansman sırasında maNga grubu yalnızca basının sorularını yanıtlamakla kalmadı bir de üzerine oyuncularla turnuvaya katıldı. maNga için turnuva sonucu olumsuz olsa da sevenlerinin yoğun ilgisi keyiflerini yerine getirdi.

Saatler 21:00’i gösterdiğindeyse Zombies’ Night Out Party için konuklarımız giriş yapmaya başlayarak ilk duraklarına, yani makyaj odamıza uğradılar. Makyözlerimiz Gözde Gamze Soner ve Ali Ozan Pişin’in ellerinde tazecik zombilere dönüştüler.

 
Parti için özel olarak hazırlanmış kilise ve mezarlık dekorumuzun önünde fotoğraf çekimleri için uzun kuyruklar oluşturan zombilerimiz sonunda birbirlerinden küçük ısırıklar alarak anlaşmaya vardılar.

 

 

Tabii konu kostüm ve hazırlığa gelince bu yıl yapılan kostüm yarışmasında zirvede rakipsiz tek bir isim vardı: Nemesis! Yani Emir Cerrahoğlu! Büyük bir işçilik ve emek sarf edilen kostüm Sensee Cosplay ve Aksesuar tarafından özenle dikilmişti. Kostüme ait maskeyse son gün Taiwan’dan İstanbul’a yetişerek son rötuşlar ile Melis Taze’nin ellerinden geçti. Böylece Emir, uluslararası bir şebekenin elinde normal bir insandan, tam teşekküllü Nemesis’e dönüştü.

Gece boyunca Resident Evil 6 oyununu ilk kez The Game’de oynuyor olmanın heyecanıyla ekran başına kilitlenen misafirlerimizi parti sonunda koltuklarıyla birlikte yerlerinden sökmek durumunda kaldığımız doğrudur.

 

 

 

Saat 22:00’de müzikle coşan zombiler ve avcılar birbirlerini yemeyi bırakıp

Dj’lerimiz Doğa Konakoğlu ve Umut gür eşliğinde sabah saatlerine kadar eğlencenin dibine vurdular ve dans etmekten yorulan katılımcılar soluğu hemşirelerimizin yanında alarak enerji depoladılar.
Safe House’da Smirnoff iş birliği ile hazırlanan özel kokteyllere ve Bomonti standına ilgi yoğundu.

6 Ekim her yönüyle bol eğlenceli bir gece olmakla beraber The Game takipçilerini sonraki partiler için daha da heyecanlandırdı.

Başta Umbrella Corporation olmak üzere, tüm iş birlikçilerimize sonsuz teşekkürler…

Etiketler:

    Benzer Yazılar