New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
ANA SAYFATOPLANTI

TOPLANTI

Çalışanlarınızı motive eden, sıra dışı ve sıkıcılıktan oldukça uzak toplantılar yapabileceğiniz bir alan olan The Game’in dinamik atmosferinde tiyatro düzeninde 110 kişi kapasiteli alanı ve tam donanımlı teknik ekipman desteği ile, tüm kurumsal aktivitelerinizi akılda kalıcı ve interaktif bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. The Game’de düzenlediğiniz toplantılarda Pazartesi sendromu geçerliliğini yitiriyor!

Digital Branding

Toplantı ve lansman gibi etkinliklerinizde nereye baksanız şirketinizi göreceksiniz!.

The Game dahilinde bulunan 35 adet ekranda logonuz veya şirket kısa filminiz ile aktif bir şekilde markalama yapmanıza olanak sağlanıyor. Markanızı ön plana çıkarmak isteyeceğiniz etkinlikler için sunduğumuz bu hizmet ile, sadece kurumunuza özel olduğu oldukça belirginleşen bir etkinlik ortamı yaratıyoruz.

Teknik Ekipman

The Game’de gerçekleştireceğiniz tüm etkinliklerde, tam donanımlı teknik ekipmanımız ile tüm ihtiyaçlarınıza yüksek kalite eşliğinde ulaşmanız mümkündür.

Ses, ışık, perde ve tüm teknik sistemimiz profesyonel organizasyonları destekleyecek şekilde temin edildiğinden, dışarıdan alacağınız herhangi bir teknik desteğe gerek kalmayacak.

Dj performans, canlı yayın, toplantı ve tüm sunumlarınız için gelişmiş ekipmanımızdan faydalananın ve hazırlık sürecini The Game ekibine bırakın.

Lezzetler

Point Hotel Barbaros’un dünya standartlarındaki mutfağında hazırlanan özel à la carte ve zengin büfe seçenekleri, The Game’de gerçekleştirdiğiniz etkinliklere tat katıyor.

Arkadaşlarınızla oyun keyfinize bu lezzet şölenini à la carte olarak ekleyebilir ya da tüm grup aktiviteleriniz için sabah, öğle ve akşam olmak üzere birbirinden lezzetli yemek büfesi seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Toplantılarınız için ise, Coffee Break menu çeşitleri ve kahvaltı gibi seçeneklerle güne tatlı ve zinde bir başlangıç yapmanızı öneriyoruz.

Toplantı Düzenleri

Talebinize göre The Game tarafından hazırlanan toplantı düzenlerimizden kişi sayınıza en uygun olanı seçerek bizlere belirtmeniz yeterli.

  • Tiyatro düzeni : 110 Kişi
  • Sınıf Düzeni : 60 Kişi
  • U Masa Düzeni : 25 Kişi
  • Yuvarlak Masa Düzeni: 65 Kişi