Toplantı

“toplantı ve sunumlar hiç bu kadar keyifli olmamıştı”

TOPLANTI.

Motive edici, sıra dışı ve unutulmaz bir interaktif toplantı gerçekleştirmeye ne dersiniz?

The Game for Big Kids; 120 kişinin aynı anda toplantı yapabilmesine imkan sağlayan yapısı, dinamik ve kendine has atmosferi, dönüştürülebilir toplantı düzenleri, 12 farklı dijital oyun alanı, lezzetli büfe seçenekleri ve üstün teknik donanıma sahip profesyonel sunum ekipmanları ile tüm toplantı ve sunum organizasyonlarınız için hazır.

Toplantı Düzenleri.

The Game for Big Kids, etkinliğin türüne ve misafirlerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak 110 kişiye kadar toplantı hizmeti verebilmektedir. Siz de kişi sayınıza bağlı olarak tiyatro, sınıf, u masa, yuvarlak masa ve mini toplantı düzenleri arasından size en uygun toplantı alternatifini seçebilirsiniz.

  • Tiyatro Düzeni: Max. 110 Kişi
  • Sınıf Düzeni : Max. 60 Kişi
  • U Masa Düzeni : Max. 25 Kişi
  • Mini Toplantı Düzeni: Max. 12 Kişi

Dijital Markalama Alanları.

Kurumsal toplantı, davet, lansman, basın toplantısı ya da kurumsal etkinliklerinizde The Game for Big Kids’in branding alanlarını kullanarak markanızın herkes tarafından görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

The Game for Big Kids’te 35 adet digital branding alanı bulunmaktadır. Markanızı ön plana çıkarmak ve etkinliğinizin organizasyon amacına uygun misafirlerinizi bilgilendirmek için logonuz, markanıza ait video ve görseller ya da sunum ekranlarınızla bu alanlarda yer alabilir ve size özel bir etkinlik alanı yaratabilirsiniz.

Lezzetler.

The Game for Big Kids’te tamamı Point Hotel Barbaros şefleri tarafından hazırlanan özel à la carte menü ve zengin büfe seçenekleri ile oyun keyfinizi lezzetlendirebilirsiniz.

The Game menüsündeki birbirinden lezzetli atıştırmalık, yemek ve alkollü-alkolsüz içeceklerden sipariş verebileceğiniz gibi grup aktivitelerinizde size özel bir büfe kurulumu gerçekleşmesini de talep edebilirsiniz.

Atıştırmalık, coffee break, finger food, cocktail prolonge ve brunch büfeleri The Game for Big Kids tarafından etkinliğinize özel olarak sunulan büfelerden bazılarıdır.

COFFEE BREAK MENÜ
ATIŞTIRMALIK BÜFESİ
FINGER FOOD BÜFESİ
BRUNCH
COCKTAIL PROLONGE

Teknik Ekipmanlar.

The Game for Big Kids’in sahip olduğu tam donanımlı teknik ekipmanlar sayesinde kusursuz toplantı, sunum ve etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel ses ve ışık sistemi, 1920 x 1080 çözünürlükteki projeksiyon ve telsiz mikrofonun dışında bünyesinde dj performansları için de teknik ekipman bulunduran The Game for Big Kids’te üst düzey toplantı ve sunumlar, online oyun turnuvaları, canlı yayınlar ya da eğlenceli dj partileri gerçekleştirebilirsiniz. The Game for Big Kids etkinlikleriniz için dışarıdan herhangi bir teknik ekipman veya personel desteğine gerek kalmadan kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlar.

Hem hazırlık hem de operasyonel süreci The Game for Big Kids ekibine bırakın ve etkinliğinizin keyfini çıkarın.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz toplantılar hakkında daha fazla bilgi almak için 09.00 – 18.00 saatleri arasında 0212 337 3080 telefon numarasını arayabilir ya da info@thegame.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.