New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

The Game’de “Kablosuz Hayat” Devri Başladı

06
Mar 2012

The Game’de “Kablosuz Hayat” Devri Başladı

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game for Big Kids,kablosuz teknolojinin geldiği en son noktayı Creative Türkiye işbirliğiyle ayağınıza getiriyor. Oyun keyfinizi kablosuz kulaklıklarla zenginleştiren “Kablosuz Hayat” dönemi Şubat ayında The Game’de başladı. Creative’in geliştirdiği Wireless teknolojisiyle çalışan “Creative SB Tactic 3D Omega” kablosuz kulaklıklarla oyun deneyiminizde, yüksek ses kalitesi ve kullanım kolaylığı bir araya geliyor. Kulaklık üzerindeki mikrofon aparatıyla, özellikle çoklu oyun seçeneklerinde takım arkadaşlarınızla iletişime geçebilir yahut rakibinizi kızdırabilirsiniz.

VIP Localar’da Bluetooth Üzerinden Müzik Keyfi

The Game’de kablosuz hayatın nimetleri kulaklıklarla sınırlı değil. VIP Localarımızda müzik keyfini en kolay şekilde yaşamanız için Creative D200 Bluetooth hoparlörlerden faydalanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, Bluetooth üzerinden cihazınızı D200 hoparlörle eşleştirmek.

Creative Türkiye’den Ödüllü Fotoğraf Yarışması

27 Şubat’ta başlayan ve Creative Türkiye’nin Facebook üzerinden yürüttüğü “Kablosuz Hayat Bana Güzel”yarışmasında büyük ödül 3 gecelik Roma Tatili!

Creative Türkiye’nin, Bluetooth teknolojisinin kolaylıklarını anlatmayı yarışmada takipçilerin, aldıkları Creative bluetooth ürünleri ile “Kablosuz Hayat Bana Güzel” temalı fotoğraf çekmeleri ve bunları sayfa üzerinden paylaşmaları gerekiyor. Yüklenen fotoğraflar içinde en çok oy alan ilk 10 yarışmacı finale kalacak. Finale kalan 10 fotoğraf arasından Creative Türkiye jürisi tarafından seçilecek “ilk 3” hediyeler kazanacak. Yarışma, 2 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Yarışmanın ödülleri:

1.ye     3 gece  Roma tatili

2.ye     Creative D200 Bluetooth Hoparlör

Creative WP 350Bluetooth Kulaklık

Creative Zen Style M300  8GB  MP3 Player

3.ye     Creative Zen Style M300 4GB  MP3 Player

 

2 Nisan tarihleri arasında yürütülecek yarışmaya katılmak için;

https://www.facebook.com/thegameforbigkids

https://www.facebook.com/CreativeTurkey

Etiketler:

    Benzer Yazılar