After Party

After Party

After Party, bir etkinlik sonrası gerçekleşen ve genellikle akşam saatlerinde olması tercih edilen samimi ve eğlenceli partilerdir. Lansmanlar, düğünler, işle ilgili etkinlikler gibi organizasyonlardan sonra düzenlenen after party’lerde gün daha neşeli şekilde bitirilir.

After partyler için mekân değişikliği yapılabilir. Hatta after party’ler daha samimi dostlara özel düzenlenebilir. Ve zaman olarak genellikle 3 veya 4 saati geçmeyecek şekilde planlanır.

After Party Konseptleri ve After Party Fikirleri

Nikâh, açılış törenleri, seminerler, sınav veya toplantı sonrası, karaoke salonlarında, restoran ve eğlence mekanlarında after partiler düzenleyebilirsiniz. Canlı müzikli ya da dj performanslı, sahil gibi açık alanlarda ya da disco – bar konseptli kapalı alanlarda size ve grubunuza özel eğlenceli partiler gerçekleştirebilirsiniz.

After Party’de Neler Yapılır?

After Party’de neler yapılacağınızın limiti hayal gücünüzle sınırlıdır. İster canlı müzik eşliğinde/karaoke partisiyle, ister maskeli-danslı konsepte organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Oyunlar oynayabilir, tiyatral sahne derleyebilir veya partinize temalı etkinlikleri ve yeme-içmeyi dahil edebilirsiniz.

After Party Mekânı Olarak The Game For Big Kids

Saydığımız özelliklerin birçoğunu bünyesinde barındıran The Game for Big Kids’te yıl içerisinde pek çok after party gerçekleştirilmektedir. Nikah sonrası after party, toplantı sonrası after party, lansman ya da seminer sonrası after partileri The Game’de sıkça tercih edilen after party türlerindendir. Fakat siz hem kendi hem de misafirlerinizin eğlence anlayışınıza göre daha pek çok konseptle The Game for big Kids’te after party gerçekleştirebilirsiniz. The Game for Big Kids size hayal gücünüzle sınırlı bir dünya sunar.

kMisafirlerimiz, leziz yemek ve içecekler eşliğinde PlayStation, karaoke, araba yarışı, Just Dance, langırt, arcade oyunlar gibi daha pek çok oyun ve dijital deneyim alanıyla doyasıya eğlenebileceği gibi canlı müzik ya da dj performansı eşliğinde harika zamanlar geçirebilirsiniz. The Game for Big Kids 600 kişi kapasiteli 1500 metre karelik alanıyla kişi sayınıza uygun, size özel olarak kapatılabilen bir dijital etkinlik kompleksidir.

The Game for Big Kids’te, hiç bitmesini istemeyeceğiniz eğlenceli bir after party’ye hazır olun!