New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

The Game for Big Kids’den “Out Of Office” Hizmeti

Out Of Office
10
Mar 2012

The Game forBigKids’den İş ve Eğlenceyi Bir Araya Getiren Yeni Bir Konsept: “Out of Office”

The Game for Big Kids’in şirketlere yönelik sunduğu yeni hizmet paketinde çalışanlarınızı Türkiye’nin en eğlenceli ofisinde ağırlıyoruz.

“Out of Office” Nedir?

Bir Ofiste olması gereken her şeyi düşünün. Üstüne, bir ofiste olamayacak her şeyi düşünün. Şimdi ikisini bir araya getirin.

Sadece The Game forBigkids’de faydalanabileceğiniz yeni kurumsal iş modelimizde şirketinizi yaratıcı toplantı önerileriyle ağırlıyoruz. “Out of Office” yaratıcı toplantı içerikleri kapsamında, The Game, iş ile eğlencenin bir araya geldiği bir ofis ortamına bürünüyor. Out ofOffice’de, iş toplantıları, eğitimler, lansmanlar ve ödül törenleri gibi kurumsal etkinliklerinizi çalışanlarınızın verimliliğini yükseltecek eğlenceli grup aktiviteleriyle birlikte sunuyoruz.

Out of Office’de Ne Yapılır?VIP Out Of Office

Siz bize etkinliğinizin içeriğini söyleyin, bizde size uygun mekânı ve eğlence içeriğini yaratalım.

Out of Office her şeyden önce size çıkmak istemeyeceğiniz bir ofis ortamı yaratır. Etkinliğinizin içeriğine uygun mekan ve oyun alternatifleri sunar. Örneklemek gerekirse, Stadyum alanımızda toplantınız biter bitmez favori futbol oyununuzu oynayabilirsiniz. VIP localarımızın birinde eğitim aldıktan sonra film izleyebilir, sunum platformumuzda tanıtımınız bittikten sonra çılgınlar gibi dans edebilir, müzik odamızdaki Guitar Hero yada Karaoke oyunları eşliğinde atölye çalışması yapabilirsiniz.

Out of Office Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Türkiye’nin içinden çıkmak istemeyeceğiniz ilk ve tek ofisi.

Toplantınız için The Game for Big Kids’in bütün alanlarından ya da isteğinize bağlı olarak tek bir istasyondan faydalanabilirsiniz. Toplamda 1500 metrekarelik alanımızda, 5 özel oda, 5 projeksiyon perdesi, aynı anda 200 kişinin faydalanabileceği oyun alanlarımız kullanımınıza sunuluyor.Yurt dışındaki iş ortaklarınızla görüşmeniz mi gerekiyor? 20 Mbit’lik internet bağlantımız sayesindevideo konferans, web-cast gibi ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz. Aynı zamanda sunum alanımızda bulunan 2 projeksiyon perdesindeki görüntüyü serbest oyun alanımızdaki 21 adet televizyona yansıtabiliyoruz. Böylelikle tiyatro düzeninin yanı sıra oyun alanlarımızı da iş toplantılarınız için kullanışlı hale getiriyoruz. Yiyecek ve İçecek ihtiyaçlarınız için ödüllü Point Hotel Barbaros Mutfağından sizin için hazırladığımız menü seçenekleriyle 5 yıldızlı otel standartlarında bir ofis ortamında ağırlanırsınız.

Out of Office’den Nasıl Faydalanabilirim?

Oyun ciddi bir iştir. Çalışmak ise eğlenceli…

Çok basit, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip etkinlik detaylarınızdan bahsetmek. The Game Proje Departmanı size uygun mekan ve motivasyon etkinliği alternatiflerini hazırlar ve onayınıza sunar. Size kalan tek şey, ofise gelip bu atmosferin keyfini çıkartmak!

Adres: The Game forBig Kids @ B3 Floor, Point Hotel Barbaros
Telefon: 0212 337 3080
E-mail: info@thegame.com.tr
Facebook: https://www.facebook.com/thegameforbigkids
Twitter: twitter.com/TheGameFBK

Etiketler:

    Benzer Yazılar