New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

The Game for Big Kids Casual Party Serisine Electronic Night ile Start Veriyor

19
Mar 2012

The Game for Big Kids Casual Party Serisine Electronic Night ile Start Veriyor

The Game for Big Kids, eğlence anlayışınızı genişletme misyonuna Casual Party etkinlikleriyle devam ediyor. Cosplay partilerle yarattığımız oyun odaklı eğlence konseptimizi çok sevdiniz. Şimdi, The Game’de canlı müzik ve dans odaklı eğlencenin keyfini hep beraber yaşama vakti!

24 Mart’ta The Game Electronic Night’la start vereceğimiz Casual Party’lerle The Game’i İstanbul’un en farklı gece kulübüne çeviriyoruz. Casual Party’lerle farklı türlerden müzisyen ve sanatçıların canlı performanslarını The Game farkıyla ayağınıza getiriyoruz.

The Game for Big Kids Casual Party İçeriği:

–          Casual Party’lere katılım için üyelik şartı yoktur. Etkinliklere 18 yaş üzeri olan herkes giriş ücreti karşılında rezervasyon yaptırarak katılabilir.

–          Dört kişi ve üzeri grup rezervasyonlarında özel fırsatlardan yararlanma imkânınız doğar. Parti içeriğine göre fırsatlar değiştiği için bu konuyla ilgili olarak satış ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

–          Etkinliklerimizde fotoğraf dışında herhangi bir şekilde görüntü alınmasına izin verilmez.

–          Program değişikliği ya da konser iptali gibi durumlarda katılımcıların her türlü hakkı korunur.

Düzen:

–          Etkinliklerde standart kokteyl masa düzeni bulunacaktır. Performansları ayakta izlemek mümkündür. Masalar için ayrı bir rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur.

–          VIP oda kullanımı ekstra ücrete tabidir. VIP odalarda minibar içeriği ve özel yiyecek içecek ikramları önceden belirlenir. Partilerimizde kap açılışı 19.00’dur. Canlı müzik performansları 22.00’de başlar.

–          Casual Party’lerde serbest oyun düzeni yer alır. Parti boyunca oyun alanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ücret:

–          Casual Party’lere tek kişilik giriş ücreti, bir yerli içki dahil 20 liradır. 4 kişi ve üzeri gruplar için özel menü içerikleri sunulur. Özel durumlarda The Game for Big Kids bu ücreti değiştirme hakkına sahiptir.

–          The Game üyeleri bütün etkinliklere ücretsiz katılabilir.

The Game Electronic Night @ The Game for Big Kids, Point Hotel Barbaros, B3 Floor

Sahne Alacak Sanatçılar:

 

 

Zibe: İstanbul çıkışlı Zibe’nin elektronik müzikle tanışıklığı, ses teknisyenliği yaptığı 1994 yılına dayanmaktadır. Bu zamandan itibaren kendini müzik alanında geliştirmeye karar veren sanatçı, ilk DJ’lik deneyimini o dönemlerde çalıştığı organizasyonlarda kazandı. 2005 yılından itibaren ise kendi hazırladığı Progressive House tarzında setleriyle elektronik müzik camiasında tanınmaya başladı. Çaldığı setlerde melankolik melodilerle ağırlık vererek dramatik atmosfer yaratan Zibe, Saat 22.00’de The Game for Big Kids’de sahne alacak.

 

 

Kaan Koray: Progressive House tarzında setleriyle tanınan Kaan Kızıltepe aka Kaan Koray, 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Genç yaşlardan itibaren elektronik müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı, Türkiye’de, aralarında İstanbul, Muğla, Bodrum, Antalya ve Alanya’nın da bulunduğu  birçok farklı yerde, gece kulüplerinde ve özel partilerde elektronik müzik camiasının saygın isimleriyle birlikte sahne aldı. Kaan Koray saat 00.00 itibariyle özel hazırladığı setiyle The Game for Big Kids’de sahne alacak.

 

 

 

Program:

19.00: Kapı Açılış

20.00 – 22.00: Warm Up with Burak&Ulaş

22.00- 00.00: Kaan Koray

00.00 – 02.00 : Zibe

 

peace, love, video games

Etiketler:

    Benzer Yazılar