New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

The Game For Big Kids Açıldı

10
Ağu 2011

Point Hotel Barbaros, bir ilke imza attı ve Türkiye’de başka örneği bulunmayan bir dijital oyun ve eğlence merkezini, yani The Game’i “büyük çocukların” hizmetine sundu. Dijital oyun adına tüm alternatifleri yüksek hizmet standartları ile birleştiren The Game, oyun seven sevmeyen büyük bir yetişkin kitleye hitap ediyor.

300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği 1.500 metrekarelik alana kurulan The Game, içerik ve işletme modeliyle benzersiz bir yapıya sahip. İş dünyasını teknoloji ile sadece iş hayatında değil oyun ve eğlence ortamında da buluşturan The Game, “büyük çocukların” içerisinden çıkmak istemeyecekleri bir oyun merkezi olmayı hedefliyor.

The Game’de Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve Acer Predator PC’ler ile en yenilikçi video oyun teknolojileri Point Hotel Barbaros’un yüksek servis kalitesi ile bir araya geliyor.

The Game, alışılagelmiş kurumsal organizasyonlardan sıkılan ve farklı çözümler arayan şirketler için yepyeni bir alternatif olarak da dikkat çekiyor. Her türlü görüntü ve ses çözümlerini içeren bir altyapıya sahip olan The Game, oyun ve eğlenceli ortamı ile kurumsal organizasyonlar için stres giderici bir mekan olacak. Şirketlerin kurumsal toplantılar, seminerler, eğitimler ve lansmanlar için rahatlıkla kullanabileceği The Game’deki sahne ve sunum alanları, dönüşebilen ve esnek kullanım alanlarına sahip izleme modülleri, her türlü etkinliğin kolaylıkla gerçekleşmesine olanak tanıyor.

Etiketler:

    Benzer Yazılar