Takım Oyunları

Çalışanların birlikte sosyalleşmesini, doğru iletişim kurmasını ve motivasyonlarının kalıcılığını sağlayan takım oyunları; kurumların öncelikli tercihleridir. Sizler de gerçekleştireceğiniz grup ve şirket etkinliklerinde The Game for Big Kids’in eğlenceli turnuva seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Geleneksel The Game Turnuvası

Eşit sayıdaki takımların 3 farklı oyun alanında birbirleriyle yarıştığı ve özellikle sürpriz final etabında çok eğlendiği eğlenceli bir turnuva konseptidir.

Who Is The Spy

Eşit sayıdaki takımların hem birbirleriyle hem de kendi içlerindeki köstebekle yarıştığı ve etkinlik öncesi başlayıp etkileri etkinlik sonrasında da devam eden; motivasyonu yüksek ve temelinde doğru iletişim olan eğlenceli bir takım aktivitesi konseptidir.

Birbirinden keyifli oyunlar üzerinden kurgulanan turnuvaları, The Game operasyon ekibi yönetiyor, size de grubunuzla birlikte tatlı bir rekabetin tadını çıkarmak ve birinciyi ödüllendirmek kalıyor!

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz turnuvalar hakkında daha fazla bilgi almak için 09.00 – 18.00 saatleri arasında 0212 337 3080 telefon numarasını arayabilir ya da info@thegame.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.