Şirketler İçin Yeni Yıl Organizasyonları

Şirketler İçin Yeni Yıl Organizasyonları

Günlük olarak en fazla vakit geçirdiğimiz yer olan iş yerlerimizde iş arkadaşlarımız ile kurduğumuz iletişim ve stressiz bir çalışma ortamı çok önemlidir. Hâl böyle olunca yeni yıl kutlaması gibi çalışanlar arası iletişimi kuvvetlendirici etkinliklerin, motivasyon artırıcı organizasyonların düzenlenmesine özen gösterilmelidir.

Yeni Yıl
Kutlamaları Çalışanların Motivasyonunu Artırıyor

Hepimiz yılbaşı yaklaşırken “yeni yıl için kararlar” almışızdır. Yeni bir yılda yeni umutlar, hayaller, amaçlar ve hedefler başlar. İş ortamında yapılan yeni yıl süslemeleri ve partileri çalışanlar için psikolojik olarak pozitif bir etki yaratıyor. Koca bir yılı geride bırakıp yeni bir sayfa açmayı amaçlarız. Motivasyon ve konsantrasyon artıran, iş arkadaşlarının birbirini yakından tanımasına ve samimi arkadaşlıkların başlamasına olanak tanıyan yeni yıl kutlamaları, çalışanların yeni yıla daha iyi hazırlanmasını sağlıyor. Büyük ve zorlu bir yılın ardından çalışanları ödüllendirmek, motivasyonu artırmak vs. adına düzenlenen bu etkinlikler, çalışanların keyifli dakikalarına vesile oluyor.

The Game’de Yeni Yıl Etkinliği

Yeni yılı en eğlenceli, canlı, keyifli ve bol oyunlu hâlde karşılamaya ne dersiniz? The Game ailesi olarak sizlere çok eğlenceli bir yılbaşı etkinliği vaad ediyoruz. Bir yandan Point Hotel Barbaros şefleri tarafından hazırlanan lezzetli yemek ve atıştırmalıkların tadını çıkarırken, diğer yandan hem modern hem de retro oyunlar oynayabileceğiniz en harika imkânları sunuyoruz. PlayStation, karaoke, klasik 80’ler ve 90’lar arcade oyunları, XBOX Just Dance pisti ve dahası… Daha önce hiçbir şirket yılbaşı partiniz bu kadar eğlenceli olmamıştı.