New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Şirket Motivasyon Etkinlikleri

20
Ara 2016

Son dönemlerde yönetim psikolojisinin en gözde konularından biri hale gelen motivasyon, önemini gitgide arttırmakta. Motive teriminin tam türkçe karşılıklarından biri olan harekete geçme eylemi, motivasyonun yapı taşlarından biri sayılıyor. Tanımların tümü motivasyonu, bireyi harekete geçiren ve davranışlarının devamlılığını sağlayan bir psikolojik unsur olarak gösteriyor.

Motivasyonun önemi arttıkça, şirketlerin iç iletişim ve yönetim sürecini güçlendirmek adına pek çok etkinlik düzenlediğine şahit oluyoruz. Kültür, sanat, spor dallarında daha çok hakimiyet gösteren bu organizasyonlar popülerliğini gitgide arttırmakta.

Siz de kurumsal yapınıza özel hazırlanan organizasyonlarda, şirket içi gruplarınızı bir araya toplayarak takım ruhu önemini ön planda tutabilir, size özel hazırlanan turnuvalar eşliğinde normal kalıplardan uzaklaşarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Etkinliğinize dair tüm detayları, Event ekibimiz ile düzenleyebilir, dilediğiniz mizanseni The Game‘de yaşatabilirsiniz.

Etiketler:

    Benzer Yazılar