New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

SIRA DIŞI BİR MEZUNİYET PARTİSİNE NE DERSİNİZ?

25
Haz 2019

Eskiden mezuniyet deyince insanların aklına okuduğu okulların bahçelerinde ya da çoğunlukla otellerin balo salonlarında yapılan bir eğlence gelirdi. Günümüzde ise mezuniyet partisi dediğimiz zaman aklımıza birbirinden farklı mekan alternatifi geliyor. Havuz başı partilerden, tekne kiralamaya, restoran ve kafe kapatmalardan, etkinlik mekanı tutmaya kadar birbirinden farklı seçenek arasından okullar ya da daha küçük gruplar olan sınıflar kendileri için en uygun mezuniyet partisini gerçekleştirecekleri mekanları seçiyorlar.  Özellikle İstanbul’da mezuniyet partisi yapacak olanlar birbirinden fazla konsept ve mekan alternatifi arasından kendileri için en iyi hizmeti sağlayacak olan mekanı tercih ediyor ve unutulmaz bir mezuniyet partisi gerçekleştiriyorlar.

Kusursuz Bir Mezuniyet Partisi Organizasyonu İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Mezun olacağınız eğitim-öğretim döneminizin başı itibarıyla mezuniyet mekanı arayışına başlamanız gerekiyor.
  • Mezuniyet partisi mekanı arayışlarına başlamadan önce ise; mezuniyet partisine katılacak olan kişi sayısını, yemekli mi yoksa yemeksiz mi bir mezuniyet kutlaması yapacağınızı ve hayal ettiğiniz mezuniyet partisi konseptini belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz tüm bu detaylar mezuniyet partisi mekanı arayışınızda sizlere çok yardımcı olacaktır.
  • Mezuniyet partisi için kişi sayınız ve diğer detaylar ortaya çıktıktan sonra belirlediğiniz konsepte uygun mekanlardan fiyat teklifleri almalı ve mekanlar arasında avantaj-dezavantaj karşılaştırması yapmalısınız. Aldığınız mezuniyet partisi mekan fiyatlarının; mekan büyüklüğüne, etkinlik tarihine, kişi sayınıza, yemek tercihlerinize ve mekanın sunduğu diğer hizmetlere göre değişkenlik göstereceğini unutmayın.
  • Mekan alternatifleri ortaya çıktıktan sonra yaş gruplarınıza uygun, hem fiyat hem de hizmet kalitesi açısından sizler için en tatmin edici olan mekanı seçmeli ve mekan ile tüm detayları planladığınız bir organizasyon düzeni belirlemelisiniz.

En Sıra Dışı Mezuniyet Partisi Mekanı: The Game For Big Kids
İstanbul’da mezuniyet partisi yapmak isteyenler için mezuniyet mekanları araştırmasında belki de daha önce hiç görmediğiniz en sıra dışı konsept ise The Game for Big Kids tarafından bu sene itibarıyla sizlere sunuluyor olacak. Daha önce after partiler, yılbaşı partileri, happy hour’lar, Halloween partileri, Back To School partiler, pijama partileri ve daha nice bireysel ve şirket organizasyonuna imza atan The Game for Big Kids; 2019 yılı itibarıyla mezuniyet organizasyonları ile de sizlerle. 8 yıllık etkinlik deneyimini sıra dışı mezuniyet partileriyle birleştiren The Game for Big Kids, Point Hotel Barbaros’un ödüllü şefleri tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli tatlardan oluşan büfe seçenekleri, yerli ve yabancı alkollerin yer aldığı zengin barı ve birbirinden farklı dijital deneyim alanları ile sizlere sıra dışı bir mezuniyet partisi deneyimi sunuyor. Gerçekleştireceğiniz mezuniyet partilerinde menü ve eğlence seçeneklerinin yanı sıra müzik ve konsept seçimini de size bırakıyor. The Game for Big Kids’de dj’li bir mezuniyet etkinliği gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi müzik listelerinizle de eğlenebilir; deneyim alanlarımızda birbirinden renkli ve eğlenceli fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Sizler de sunduğumuz VIP hizmet deneyiminden faydalanmak ve sıra dışı bir mezuniyet partisi gerçekleştirmek isterseniz mezuniyet partisi fiyatları ve organizasyon detayları için geç kalmadan bizimle iletişime geçin.