New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
ANA SAYFASıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

The Game’i kullanmak için üyelik gerekiyor mu? The Game kullanım ücreti ne kadar? Bu kullanım ücreti ile tüm oyunları oynayabiliyor muyuz?

The Game’e giriş için üyelik gerekmemektedir. Münferit kullanımlarda kişi başı saatlik kullanım ücretimiz 25 TL’dir. İçeride bulunduğunuz süre zarfında alanda bulanan tüm oyun alanlarımızdan (VIP oda hizmeti hariç) başka hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

VIP odaları kiraladığımızda The Game genel alanından da faydalanabiliyor muyuz?

VIP odalarımız kişisel zaman aktiviteleriniz için tasarlanmıştır. VIP odalarımızda oyunlar oynayabilir, tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebilir,  öözel gün kutlamalarınızı yapabilir veya mini sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. İçeride bulunduğunuz süre zarfında The Game’in diğer tüm alanlarından da ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Yarış simülasyonlarında aynı anda kaç kişi yarışabiliyor?

The Game’de 7 adet yarış simülasyonu bulunmaktadır. Aynı anda aynı piste 7 kişi yarışabilirsiniz.

The Game ‘de üyelik sisteminiz var mı? Var ise şartlarınız nelerdir?

The Game’de 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 senelik üyeliklerimiz bulunmaktadır. Detaylar için satış ofisimizle görüşebilirsiniz.

The Game’de ne tür organizasyonlar düzenleyebiliriz?

The Game’de tematik partiler, şirket motivasyon etkinlikleri, lansmanlar, doğum günü organizasyonları, atölye çalışmaları ve turnuvalar gibi pek çok etkinlik  gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz organizasyonu sizlerle birlikte organize etmekten memnuniyet duyarız.

Masa tenisi, langırt ve bowling var mı?

Alanımızda sadece dijital oyunlar mevcuttur. Ancak Nintendo Wii ve PlayStation Move oyunlarımızın içerisinde bu isteklerinizi karşılayacak birbirinden eğlenceli oyunlar bulunmaktadır.

Yiyecek ve içecek seçenekleriniz nelerdir?

Yerli ve yabancı olmak üzere alkollü ve alkolsüz bütün içecek seçeneklerimiz mevcuttur. Yemek seçeneklerimiz ise Point Hotel standartlarındaki bütün yemek çeşitlerini kapsamaktadır.

Partilerden nasıl haberdar olabilirim?

Ana sayfamızda bulunan mail ekle bölümünden mail listemize kayıt olabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek partilerden haberdar olabilirsiniz.

Adresiniz tam olarak nerededir?

The Game’e gelmek için iletişim bölümümüzdeki haritamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca Metrobüs ile gelecekseniz Zincirlikuyu durağında inip Beşiktaş yönüne doğru giderken Point Hotel’i göreceksiniz. Point Hotel Barbaros’un B3 katında sizleri bekliyor olacağız.

Yaş sınırınız var mı?

18 yaş sınırımız vardır. 18 yaşından küçük misafirlerimizin ebeveynleri ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

Çocuğumu getireceğim ama ben oynamayacağım, ücrete tabi olur muyum?

The Game’in genel yapı kurallarınca içeriye giren tüm misafirlerimiz için bir hesap açılmakta ve kullanım ücreti alınmaktadır.

Otopark ücretli mi?

Otopark hizmeti The Game’den bağımsız olduğu için dilerseniz aracınızı valeye teslim edebilir ya da otel dışında bulunan kapalı otoparka da park edebilirsiniz.