New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Plazalardan Çıkıp Sahalara İnmenin Tam Zamanı !

05
Ara 2011

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence kulübü The Game for Big Kids’den, Ballantine’s işbirliğiyle meydanını arayan erlere yılın kıyağı: FIFA12 Turnuvası!

Turnuvayla İlgili Merak Ettikleriniz:

Soru: Turnuvaya katılmak için bir ön koşul var mı?
Cevap: Turnuvaya katılmak için 18 yaşını geçiyor olmak ve 0212 337 30 80 numaralı telefondan bizimle irtibata geçip kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Soru: Turnuva’da nasıl bir işleyiş olacak?
Cevap: Katılmaya hak kazanan kişiler “random seed” düzeninde birbirleriyle eşleştirilip tek maçlı eliminasyon sistemiyle turnuvaya başlayacak. 4 tur sonrasında çeyrek finale kalan ilk 8 belirlenecek ve yine tek maçlı eliminasyon sistemiyle kazanan belirlenecektir. Maçlar 10 ve 17 Aralık tarihlerinde saat 16.00’da başlayacaktır.

Soru: Turnuvaya katılım ücreti var mı ?
Cevap: Turnuvaya katılımda öncelik üyelerimizde olmakla beraber kayıt ücreti 20 liradır. Kayıt yaptıran katılımcılar yanlarında misafirlerini de getirebileceklerdir. Kısıtlı sayıda kontenjanımız olduğu için erken kayıt yaptırmanızı öneririz.

Soru: Turnuvaya katıldım ve ilk maçta elendim, ben ne yapacağım? Her şey bitti mi yani?
Cevap: Moralinizi bozmayacaksınız, önünüzdeki maçlara bakacaksınız. Yenmek yenilmek önemli değil çünkü The Game’de eğlence bitmez! Turnuva alanında herkes için sürprizlerimiz olacak.

Etiketler:

    Benzer Yazılar