New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

MEDIEVAL COSPLAY PARTY

30
Oca 2012

Zombie’s Night Out ve Halloween Tribute Party ile yarattığı “Video Oyunları & Dans & Eğlence” konseptiyle eğlence tanımına yepyeni bir soluk getiren The Game, yaklaşık 3 aylık suskunluğuna Medieval Cosplay Party ile son veriyor. Bu seferki partinin ana teması Ortaçağ ve FRP oyunları.

Macera, 3 Mart Gecesi Başlıyor!

Gizli tarikatların, dünyanın kaderini değiştirecek komploların ve sır dolu şüpheli olayların izini sürmek için dünyaya biraz geç geldiğinizi mi düşünüyorsunuz? Ya da ejderhaların dünyayı yok etmeye ant içtiği dönemleri kitaplardan okumak zorunda kaldığınız için hayıflanıyor musunuz? O zaman sizin maceranız şimdi başlıyor! The Game For Big Kids siz gezginleri, fedaileri, büyücüleri, şövalyeleri ve ejderha avcılarını Ortaçağ/FRPdünyasına giden bu yolculuğa davet ediyor.

Ejderhalar, Büyücüler, Paladinler ve daha nicesi…

The Game For Big Kids, artık geleneksel hale gelmiş konsept partilerinin üçüncüsünde, ortaçağ ve FRP oyunlarının büyülü atmosferini ayağınıza getiriyor.Kostümle katılımın zorunlu olduğu etkinlik, 3 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da başlıyor.Partinin ana oyunları ElderScrolls V: Skyrim, Assassin’s Creed: Revelations ve Heroes of Might and Magic VI olacak. Ek olarak, Tiglon sinema salonlarında Lord of the Rings ve Game of Thrones serisi gösterimleri gece boyunca devam edecek.

3 Mart Gecesi TheGame’de Olmanız Gerekiyor Çünkü:

  • Ortaçağ/FRP teması, The Game’in dünyada eşi olmayan oyun istasyonları ve geceye özel kokteyl menüsüyle birlikte sunulacak
  • Türkiye’de ilk defa bir eğlence merkezinde profesonyel DM’ler eşliğinde toplu FRP session yapılacak
  • The Game Bar gece için “Prancing Pony Pub” haline getirilecek
  • Canlı Ortaçağ Müziği performansıyla atmosferi iliklerinize kadar yaşayacaksınız
  • Sosyal Medya üzerinden hazırlayacağımız trivialarla sürpriz hediye kazanma imkanınız olacak

Katılımın ücretsiz olduğu partiye kayıt yaptırmak için:

Telefon: 0212 337 3080

Facebook: facebook.com/thegameforbigkids

Twitter: twitter.com/TheGameFBK

Etiketler:

    Benzer Yazılar