New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Love is the Game for Big Lovers

10
Şub 2014

Aşkla Oyun Olur!

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game for Big Kids, kış sezonu partilerine sevgililer günüyle devam ediyor. Aşkını bir oyun tadında keyifle yaşayan herkes, 14 Şubat günü “Love is The Game” partisi ile The Game’de buluşuyor.

Oyun, her zaman birisinden daha başarılı olmayı gerektiren bir yapı değildir. Aslında özünde, eğlenmek ve karşınıza çıkan engelleri aşmak vardır oyunda. Elbette her oyun tek başına da oynanabilir ancak ne zaman ki yanınızda birisi olur, işte o zaman her şey daha keyiflidir. Engelleri aşarken birbirinize destek olur, sonuca beraber ulaşırsınız. Aşk oyunu da böyle bir şeydir işte. Rekabetin değil, ortak olmanın başarıya götürdüğü bir oyundur aşk. Oyuncunun aşkı değildir “Love is The Game”, aşıkların her gün tekrar tekrar oynamaktan asla sıkılmayacağı bir oyundur aslında…

Eğer sizler de böyle düşünüyorsanız, 14 Şubat Cuma gecesi saat 21:00’de başlayacak Love is The Game’e davetlisiniz demektir. Gece boyunca düzenlenecek çeşitli yarışmalarla 3 çiftin Alanya’da bulunan 5 yıldızlı bir Otel’de tatil kazanacağı bu özel partiye, 18 yaşından büyük bütün misafirler katılabilecek. Bu sevgililer gününde oyunlar aşkla kucaklaşacak ve The Game’de bu kez sadece aşk oyunu hayat bulacak.

love_is_thegame-sonTarih: 14 Şubat

Kapı Açılış: 21:00

Giriş: 35 TL (1 bira dahil)

DJ: Doğa Konakoğlu

 

 

Bilgi ve rezervasyon için:
The Game for Big Kids
info@thegame.com.tr
0212 337 30 80

 

Etiketler:

    Benzer Yazılar