New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Leolympics Ateşi The Game’de Yanıyor!

21
Mar 2013

Hepinizin severek izlediği olimpiyat organizasyonları bu sefer oyun aşıkları için The Game For Big Kids’e taşındı. 2013 yılının ilk dijital olimpiyat turnuvasında sınırsız eğlence sizleri bekliyor;  tenis’ten bowling’e, okçuluk’tan kayak yarışı’na kadar bir çok oyunda kendinizi kanıtlama fırsatınız olacak…

5 Nisan Cuma günü saat 20:00’de yapılacak olan bu organizasyonda eğer sizler de iddialı iseniz daha ne bekliyorsunuz? Şimdiden kaydınızı yaptırın ve bolca eğlenceye hazır olun!

İşte Olimpiyat oyunlarımız  ve oynayacağınız konsollar;
1 – KAYAK (X Box 360 – Kinect) : 2 Etaptan oluşan yarışmada parkurları en kısa sürede tamamlayıp en yüksek puanı alan yarışmacımız olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

2 – TENİS (X Box 360 – Kinect) : Zamana karşı yarışılan oyunumuzda karşınıza çıkacak maskotları tenis oynayarak devireceksiniz.  En çok maskotu deviren kişi en yüksek puanı alacaktır ve olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

3 – OKÇULUK (Play Station 3 – Move) : 3 Etaptan oluşan yarışmada 50m, 100m ve 150m’den yarışmacılar atış yapacaktır. Toplamda en yüksek puanı alan yarışmacımız olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

4 – CİRİT ATMA (Play Station 3 – Move) : Yarışmacılarımız 6 atış yapacaktır ve ciriti en uzağa atan kişi olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

5 – ATICILIK (Play Station 3 – Move) : Yarışmacılarımız özel hazırlanan alanda atılan diskleri pompalı tüfekle vurarak puan kazanacaktır. En yüksek puanı alan kişi olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

6 – BOWLING (Nintendo Wii Sports) : Labutları devirerek en yüksek puanı alan kişi olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

7 – ARABA YARIŞI (Play Station 3 – Simulator) : Özel hazırlanmış yarış simülatörlerinde aynı parkurda aynı araçla yapılacak yarışlarda en kısa sürede parkuru tamamlayan yarışmacımız olimpiyat madalyamızı almaya hak kazanacaktır.

LEOLYMPICS ve After Forum Party Programı :
Olimpiyat ve Parti Başlangıcı 20:00
Açılış Töreni 21:00
Olimpiyatın Bitişi 23:45
Madalya Töreni 24:00

Leo Olimpiyatlarında misafirlerimiz eğlenceli bir parti geçirirken bir yandan da olimpiyatlarda yarışacaklar. 1500m2’lik bu kocaman Dijital Eğlence Merkezinde sizleri harika bir gece bekliyor…

 

Kayıt ve Bilet Satış için ;
Tel : 0 535 330 10 95 Mail : serdardavazli@hotmail.com

Etiketler:

    Benzer Yazılar