New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
ANA SAYFAETKİNLİK

ETKİNLİK

The Game for Big Kids, hem bireysel hem de kurumsal misafirlerine hizmet veren bir dijital etkinlik merkezidir. Gerçekleştireceğiniz etkinliklerin konseptini size bırakan, damak tadınıza uygun lezzetlerle etkinliğinizi özelleştiren ve doyasıya eğlenebilmeniz için farklı oyun çeşidine sahip olan The Game for Big Kids; hayal gücünüz kadar sınırsız ve size özel bir deneyim alanıdır.

The Game for Big Kids, açık büfe yiyecek ve içecek çeşitleri ve teması size bırakılan parti konseptleri ile müzik, oyun ve eğlenceyi sizin için bir arada getirir. Gerçekleştirmek istediğiniz etkinlik için, Point Hotel Barbaros’un ödüllü şefleri tarafından hazırlanan koktely prolonge büfelerden finger food menülere kadar yemek seçeneklerimizden damak tadınıza uygun lezzetleri seçerek size özel bir menü hazırlayabilirsiniz. Misafirleriniz ile birlikte, 1500 metrekarelik alan içerisinde konumlanmış 12 faklı oyun alanında karaokeden Guitar Hero’ya kadar tüm oyun çeşitleriyle eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz gibi, seçtiğiniz müziklerle doyasıya dans da edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için 0212 337 30 80 telefon numaramız ya da info@thegame.com.tr mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.