New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Kol Bozuk!

11
Kas 2014

Türkiye’nin dijital platformdaki ilk ve tek futbol ligi olan Co-League, 3 Kasım pazartesi akşamı Point Hotel Barbaros’un B3 katındaki dijital eğlence merkezi The Game’de gerçekleşen ilk hafta maçları ile başladı. ‘’FIFA 2015’de en iyi biziz’’ diyen 10 takımın mücadelesi renkli görüntülere sahne oluyor.

A grubu açılış maçında PLAYSTATION VE PUPA, PUPA ARENA’da karşı karşıya geldi. Her ne kadar PUPA stadyum sahibi olarak taraftar desteğini arkasına alsa da, PLAYSTATION takımı ilk dakikalardan itibaren maça ağırlığını koymayı bildi. İlk maçı 4-1 2.maçı ise vitesi daha da arttırarak 7-2’lik bir farkla kazanan PLAYSTATION diğer rakiplerine de gözdağı vermiş oldu.

Aynı saatte başlayan A grubunun diğer maçında ise Lipton Stadyum’unda DIGITURK ve BİLYONER karşı karşıya geldi. Kartların havada uçuştuğu mücadelenin ilk maçında BİLYONER eksik kalan rakibi karşında 3-1’lik bir galibiyet aldı. Rövanşta daha iyi konsantre olan DIGITURK, 2-2’lik skorla ilk puanını almış oldu. Bu haftayı bay geçen grubun diğer takımı PAYBYME’den de mesaj var. ‘’ GELİYORUZ ! ‘’
B grubu ise gazeteler arası müthiş bir rekabete sahne oluyor. Açılış maçında POSTA ve MİLLİYET SKORER, PUPA ARENA’da karşı karşıya geldi. Maça daha iyi başlayan SKORER takımı sahadan 4-1’lik galibiyetle ayrılmayı bildi. Rövanşta ise POSTA dengeli bir oyun ve güzel gollerle rakibini 2-0 mağlup ederek 3 puanla tanışmış oldu.

Aynı dakikalarda LİPTON STADYUM’u TÜRKİYE’nin en köklü ve başarılı oyun dergilerinden OYUNGEZER takımının hezimetine tanıklık etti. AMK takımı karşısında ilk maçta 5-1 ikinci maçta ise sahadan 2-1’lik mağlubiyetle ayrılan OYUNGEZER, önümüzdeki haftalarda oyuncu değişikliklerine gideceğe benziyor. AMK takımı ise aldığı rahat galibiyetler sonrası 6 puanla liderlik koltuğuna kuruldu. İlk haftayı bay geçen grubun diğer takımı BİLGE ADAM’da ise hazırlıkların taktik ve duran top çalışmaları ile devam ettiği söylentiler arasında.
Eğlencenin, rekabetin ve centilmenliğin ön planda olduğu Co-League, önümüzdeki haftalarda daha birçok sürprize sahne olacak gibi görünüyor. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler:

    Benzer Yazılar