Karaoke

Karaoke

The Game’de Karaoke Partisi

Japonca’dan dilimize gelen Karaoke kelimesi, herhangi bir müziğin sözsüz olarak ekranda çalarken mikrofon yardımıyla kağıttan, ekrandan veya ezberden şarkının doğaçlama söylenmesi oyunudur. Oyunun amacı, şarkıyı söyletirken aynı zamanda şarkıcıya yol göstererek şarkıcının star gibi hissetmesi ve şarkıyı tam anlamıyla doyasıya yaşatmasıdır.

Burada şarkı söyleyebilmek için ses güzelliği önemli değildir. Önemli olan stres atmak, sahnede şarkı söylemenin nasıl olduğunu hissetmek ve doyasıya eğlenmektir.

Karaoke grubu veya karaoke partisi için türlü türlü mekânlar mevcuttur. Hatta sadece karaoke hizmeti veren mekanlar da var. 

Dostlarınızla gittiğiniz kafelerdeki karaoke köşeleri ve karaoke barlarından tutun, sadece karaokeye ayrılmış ve büyük keyif alacağınız mekânlar bulabilirsiniz.

En Eğlenceli Karaoke Buluşmaları için The Game

Karaoke partisi nerede yapılır dediğinde verilebilecek en dolu cevaplardan biri, Point Hotel Barbaros’un B3 katında bulunan dijital etkinlik ve eğlence merkezi The Game for Big Kids’dir. The Game for Big Kids’in deneyim alanlarından biri olan karaoke odasında yalnız ya da arkadaşlarınla birlikle 1500’ün üzerindeki yerli ve yabancı şarkı eşliğinde dolayışa eğlenebilirsin.

İçindeki solisti ortaya çıkaracağın bu odada çok keyifli dakikalar geçirecek, odadan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Hatta sadece karaoke de değil The Game for Big Kids’te birbirinden farklı 12 deneyim alanı bulunmaktadır. Ve karaokenin yanında Just Dance’de doyasıya dans edebilir, Guitar Hero’da bir rock yıldızına dönüşebilir, Retro Zone’da geçmişe keyifli bir yolculuk yapabilir ya da yarış simülatörlerinde tozu dumana katabilirsin. The Game for Big Kids, jeton sistemi olmadan birbirinden farklı deneyim alanlarında dolasıya eğlenmeniz için tasarlanmış bir eğlence kompleksidir.

Aynı zamanda The Game for Big Kids’te grup ve şirket etkinlikleri gerçekleştirerek toplantılar gibi sıkıcı olduğu düşünülen organizasyonları çok keyifli hale getirir, iş stresinizi atabilir ve motivasyonunuzu en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler!