New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Joygame’in yeni oyunu ZombiRock’ın yüzü ‘maNga’ oldu!

03
Eki 2012

maNga, ZOMBİ PARTİSİNDE KENDİ KARAKTERLERİNİ TANITACAK

Online oyun sektörünün lider ismi Joygame, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve ünlü rock grubu maNga’yı ZombiRock oyununa dahil etti. ZombiRock’a özel şarkı sözleri yazan maNga üyelerinin karakterlerini oyun içine yerleştiren Joygame, 6 Ekim Cumartesi akşamı The Game’de gerçekleştirilecek lansmanla oyunun yüzü maNga’yı basın mensupları ve davetlilerle bir araya getirecek.

Türkiye’nin %75’lik pazar payıyla lider online oyun şirketi Joygame, 6 Ekim Cumartesi akşamı ZombiRock oyununun yüzü olan müzik dünyasının başarılı grubu maNga ile birlikte The Game’de lansman düzenleyecek. Online oyun sektöründe dünyadaki sayılı projelerden birini gerçekleştirerek oyun içine özel çizimlerle maNga üyelerinin karakterlerini ekleyen ve yine oyun içine eklediği özel maNga haritalarıyla heyecanı artırarak karakterlerin kendi enstrüman ve kıyafetleriyle Zombilerle savaşmasını sağlayan Joygame, bu lansmanla birlikte maNga’nın oyuna kattığı tüm yenilikleri katılımcılarla paylaşacak.

Lansman sonrası Zombi konseptli parti

6 Ekim Cumartesi akşamı 19.00’da SHR Group ve Joygame CEO’su Barış Özistek’in açılış konuşmasıyla başlayacak lansmanda maNga grubu, ZombiRock ile nasıl tanıştıklarını ve bu eğlenceli projeye nasıl dahil olduklarını anlatma fırsatı bulacak. Konuşmalar sonrasında katılımcılarla ve bu etkinliğe özel düzenlenen turnuvanın birincisi ile birlikte ZombiRock oyununu oynayacak olan maNga ve Joygame ekibi, bu keyifli etkinliği gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettirecek. Basın lansmanı sonrasında The Game’in organizasyonuyla eğlenceye devam edecek olan katılımcıları, Zombi konseptli bir parti bekliyor.

ZombiRock Hakkında

maNga’nın renkli karakterleriyle ilgi çeken oyunun konusuna gelince… Yıllar önce Dünya Kuantum Araştırmaları Birliği’nde asitanlık yapan Dr. Jessie Glave, büyük tartışmalara yol açan teori hakkında bulgular keşfediyor. Bulgulara göre evren iki ayrı paralel evrenin çarpışmasıyla ve bu çarpışmanın başka bir uzay-zaman düzlemi yaratmasıyla oluşuyor. Bu kozmik olayda açığa çıkan enerji ise evrendeki tüm maddelerin her bir atomu içine hapsoluyor. Bu enerji varlığı insan kavrayışının ötesinde kalıyordu, ta ki Dr. Jessie Glave madde içindeki enerjiyi çıkarıp Kor adı verilen yeni bir element oluşturana kadar. Fakat işler yolunda gitmiyor, kor bazı insanlarda kötü etkilere sebep oluyor. İnsanlık için tehdit oluşturmaya başlayan zombilere Kor Avcıları müdahale ediyor! Ve savaş başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için; http://www.joygame.com/zombirock/

Etiketler:

    Benzer Yazılar