New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

İNTERAKTİF TOPLANTI VE KURUMSAL ETKİNLİKLERİNİZ İÇİN MAYIS AYI AVANTAJLARI

22
Nis 2019

2011 yılından beri The Game for Big Kids çatısı altında interaktif toplantılar, eğitim organizasyonları, lansmanlar, özel gün kutlamaları, motivasyon etkinlikleri ve birbirinden farklı konsept partiler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal etkinliklerinizi; coffee break’ten finger food’a hatta kokteyl prolonge büfelere kadar tamamı ödüllü şeflerimiz tarafından hazırlanmış menülerle  lezzetlendiriyoruz.

Toplantı ve sunumlarınızı isteklerinize ve kişi sayınıza göre sizler için en uygun toplantı düzeninde gerçekleştiriyor, hem ana sahne hem de orta alanda bulunan 16 ekranda ortak görüntü paylaşımı yaparak logolarınızı tüm alanlarda görünecek şekilde konumlandırıyoruz. Full HD Sony HW55S model 1920×1080 çözünürlükte projeksiyon, telsiz mikrofon ve tüm alana dağıtılmış ses sistemi sayesinde profesyonel sunumlar gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Toplantı öncesi veya sonrasındaysa 1500 metrekarelik alanımız içerisinde karaokeden darta, Guitar Hero’dan PlayStation VR’a, Wii Kulesi’nden Just Dance’e, yarış simülatörlerinden boks ringine, retro oyunlardan en son çıkanlara kadar çok çeşitli oyun seçenekleri arasında keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Sizler de kurumsal etkinliklerinizi Point Hotel Barbaros güvencesinde gerçekleştirmek ve sunduğumuz VIP hizmet deneyimini mayıs ayı fırsatlarıyla birleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

    Benzer Yazılar