İNTERAKTİF TOPLANTI ODASI ARAYANLARIN BULUŞMA NOKTASI: THE GAME

İNTERAKTİF TOPLANTI ODASI ARAYANLARIN BULUŞMA NOKTASI: THE GAME

Toplantılar bir kurumun çalışan ve iş takibi konusundaki vazgeçilmez unsurudur. Yapılan araştırmalara göre kurumsal firmalarda çalışan bireyler haftanın mutlaka bir günü için planlanmış bir toplantıya girmektedir.

Şirket içi iş takibini sağlıklı yapmak, hâlihazırdaki işlerin verimlilik ve başarısını kontrol etmek ya da yeni başlanacak bir projenin ayrıntılarını konuşmak üzere gerçekleştirilen bu toplantılar kurumlar için hayati öneme sahiptir.

Peki sizce uzun saatler boyunca ofislerin toplantı odalarında gerçekleştirilen alışılagelmiş bu toplantılar çalışan verimliliği ve projenin başarısı için ne kadar verimli olabilir? Ortalama 4 saat sürecek olan bir toplantıyı, kurum içinde yıllardır gördüğü toplantı odasında gerçekleştirmek çalışanlarınız için cazip ve verimli olmasa gerek.

The Game for Big Kids olarak biz “toplantılar sıkıcıdır” düşüncesini yerle bir eden toplantı konseptimizle en eğlenceli ve verimli toplantılarınız için buradayız. Kurumunuza uygun toplantı düzenleri, birbirinden lezzetli büfe seçenekleri, profesyonel sunum ve toplantı ekipmanları ve toplantı araları ve sonrasını keyifli hale getirecek 12 farklı dijital deneyim alanımız ile gerçek bir kurumsal motivasyon etkinliğine dönüşecek toplantılar gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Böylece çalışanlarınızın anda kalma düzeylerini arttırıp hem toplantı verimliliği sağlıyor hem de toplantınızın amacına tamamen uygun olmasını sağlıyoruz.

Dinamik, çalışanlarınızın kurum dışında iş için bir araya gelebileceği, eğlenceli bir ortamda aktivite gerçekleştirmek isterseniz sizleri de The gam efor Big Kids’e bekleriz.

Kurumsal Etkinlik ve Toplantıların En Sevilen Adresi: THE GAME

The Game for Big Kids, profesyonel ekipmanlarla toplantı gerçekleştirebileceğiniz çok eğlenceli dijital etkinlik ve eğlence merkezidir. Çalışanlarınızın grup halinde oynadıkları oyunlarla ekip ruhunu en eğlenceli şekilde deneyimleyebileceği ve birlikte sosyalleşebileceği, yaratıcılıklarını geliştirebileceği, mutlu ve motive ayrılacağı bir toplantı merkezidir. Ana Sahne etrafında 110 kişiye kadar oluşturulabilen masa düzenleri ile toplantılarınız için kusursuz bir adrestir. The Game for Big Kids’te kişi sayınız ve toplantı amacınıza göre, tiyatro düzeni, sınıf düzeni, u düzeni ya da Vip Odalarda gerçekleştirebileceğiniz mini toplantı düzeni ile topantılarınızı gerçekleştirebilirisinz.

Tiyatro Düzeni: Max. 110 Kişi

Sınıf Düzeni : Max. 60 Kişi

U Masa Düzeni : Max. 25 Kişi

Mini Toplantı Düzeni: Max. 12 Kişi kapasitesine sahiptir.

Ayrıca The Game for Big Kids’te yapacağınız toplantılarda damak tadınıza uygun büfe seçenekleri arasından dileğinizi seçebilir ve toplantınızı lezzetlendirebilirsiniz.

The Game for Big Kids’in size özel sunabildiği büfe seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • COFFEE BREAK MENÜ
  • ATIŞTIRMALIK BÜFESİ
  • FINGER FOOD BÜFESİ
  • BRUNCH
  • COCKTAIL PROLONGE

The Game for Big Kids’in sahip olduğu tam donanımlı teknik ekipmanlar sayesinde kusursuz toplantı, sunum ve etkinlikler gerçekleştirebilir, alan içerisinde bulunan dijital makalama alanlarını etkin kullanarak markanızın ya da çalışanlarınıza iletmek istediğiniz mesajların herkes tarafından görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

The Game for Big Kids 8 yıllık etkinlik ve toplantı tecrübesiyle toplantı mekanı arayışınıza son vermek ve en eğlenceli toplantılarınız adresi olmak için burada.