New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Halloween Tribute Party!

Halloween Tribute Party
11
Kas 2011

The Game for Big Kids, konsept parti etkinliklerinin ikinci ayağını iftiharla sunar:
Halloween Tribute Party!
Zombies’ Night Out Party ile yaratmış olduğumuz konsept çok sevildi. Aynı anda 200’ü aşkın misafir, Zombi oyunlarıyla kendinden geçti, birbirinden ilginç kostümlerle geceye renk kattı ve Türkiye’nin ilk dijital eğlence klübü olan The Game for Big Kids’de unutulmaz bir gece geçirdi. Şimdi sıra eğlenceyi bir adım ileriye taşımada! Halloween Tribute Party, kostümlü parti konseptinin ön plana çıktığı özel bir gece. The Game kalitesiyle size sunulan video oyunları, shot ikramları ve geceye özel kokteyl menümüzle sizleri Halloween coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Halloween Tribute Party katılım koşulları nelerdir?

Tek yapmanız gereken telefon ya da email yoluyla bizimle irtibata geçip, gece için kayıt yaptırmak. Bunun dışında giriş için ekstradan yapmanız gereken hiç bir şey yok.

2. Parti boyunca neler yapılacak?
Party in the Game konseptinin ikinci halkası olan Halloween Tribute Party’de Zombie’s Night Out’a nazaran oyun konseptini sadece korku vb. oyunlarla sınırlı tutmuyoruz .Bu gece gelip istediğiniz oyunu oynamakta serbest olacaksınız. The Game oyun istasyonları için sitemizdeki ligli bölümlere göz atabilirsiniz. Ancak kimbilir belki de sizler için hazırlamış olduğmuz süprizlere gelip bir de göz atmak istersiniz, mesela the Game sahnesinde arkadaşlarınızla vereceğiniz dans showuyla gecenin yıldızı olabilirsiniz. bunun dışında tabii ki gece boyunca DJ’imizin şarkıları eşliğinde müzik, sinema ve eğlence sizlere the Game farkıyla sunuluyor olacak.

3. Parti’nin dress codu nedir?
Söz konusu Halloween olduğu vakit kostümsüz bir parti düzenliyor olmamız söz konusu bile olamaz. Geceye renk verecek olanlar sizler ve yaratıcılığınız olacak. Kostümleriniz için giyinebileceğiniz özel odalarımız olacak ve isteyenlere geceye özel makyaj yapacak olan ekibimiz de hazır olacak. Gecenin sonunda en ilginç kostümle gelen misafirlerimize bazı süprizlerimiz olacak! Gecenin dress kodu: Radikal olun!

4. Parti ne zaman başlayacak?
Halloween Tribute Party 19 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 20:30’da başlayacak.

5. Halloween Tribute Parti’de eğlencenin limiti var mıdır?
Yoktur.

Etiketler:

    Benzer Yazılar