New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Halloween Horror Night

24
Eki 2014

4098232-dark-forest-nature-hd-wallpaper-1920x1200-4660Korkuyu deneyimlemeye hazır mısınız?

The Game for Big Kids, konsept parti etkinliklerinin bir başka ayağını iftiharla sunar:

Halloween Horror Party, kostümlü parti konseptinin ön plana çıktığı özel bir gece. The Game kalitesiyle size sunulan video oyunları, shot ikramları ve geceye özel kokteyl menümüzle sizleri Halloween coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz.


Tek yapmanız gereken telefon ya da e-mail yoluyla bizimle irtibata geçip, gece için kayıt yaptırmak. Partimize giriş ÜCRETSİZ. Eğer tepeden tırnağa Halloween’a özel kostümlerinizle gelirseniz dilediğiniz bir arkadaşınızla beraber 4 saat THE GAME kullanımı kazanacaksınız. Bir de bu kostümünüz gecenin en iyi kostümü seçilirse tam bir yıl boyunca THE GAME üyeliği sizin olacak.

Party in the Game konseptinin ikinci halkası olan Halloween Horror Party’de Zombie’s Night Out’a nazaran oyun konseptini sadece korku vb. oyunlarla sınırlı tutmuyoruz .Bu gece gelip istediğiniz oyunu oynamakta serbest olacaksınız. The Game oyun istasyonları için sitemizdeki ilgili bölümlere göz atabilirsiniz. Ancak kim bilir belki de sizler için hazırlamış olduğmuz süprizlere gelip bir de göz atmak istersiniz, mesela the Game sahnesinde arkadaşlarınızla vereceğiniz dans showuyla gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bunun dışında tabii ki gece boyunca DJ’imizin şarkıları eşliğinde müzik, sinema ve eğlence sizlere The Game farkıyla sunuluyor olacak.

Söz konusu Halloween olduğu vakit kostümsüz bir parti düzenliyor olmamız mümkün değil elbette. Geceye renk verecek olanlar sizler ve yaratıcılığınız olacak. Kostümleriniz için giyinebileceğiniz özel odalarımız ve isteyenlere geceye özel makyaj yapacak olan ekibimiz de hazır olacak. Gecenin sonunda en ilginç kostümle gelen misafirlerimizi çeşitli sürprizler bekliyor !

Gecenin dress kodu: Korkuyu bize hissettirin!

 

Bilgi ve rezervasyon için:

The Game for Big Kids
info@thegame.com.tr
0212 337 30 80

Etiketler:

    Benzer Yazılar