New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Infinity Warfare The Game’ de

Heyecanla beklenen Call of Duty’ nin yeni oyunu olan Infinity Warfare’ i artık The Game’ de oynayabilirsiniz.

Serinin 13. Oyunu olan Call of Duty IW, Infinity Ward tarafından geliştirilmiş, Activision tarafından yayımcılığı yapılmış birinci sınıf nişancı türünde bir video oyunu.

Tek Oyunculu Mod

Oyun uzayda (Güneş sisteminde) geçmekte. Oyunda yer çekimi olmayan ortamların olması, oyuncuları biraz zorlayacak gibi görünse de kanca fırlatarak veya jetpack kullanarak rahatlıkla hareket edebilir. Aynı zaman da oyuncuların hook ile düşman öldürmesi de mümkün. Ayrıca belirli bir sınıra kadar bağımsız bir şekilde uzay gemisini kullanabilir ve savaşabilir.

Çok Oyunculu Mod

Bu oyun modu da Tek Oyunculu Mod gibi uzayda geçmekte. Yüksek zıplayış vb. mekanikler bu oyunda da mevcut. Oyuncular birbirinden farklı ve birden fazla haritalar sahip. Bunlara yer çekimsiz haritalar da dahil, ama bu oyuncular için bir engel değil. Gelişmiş zırhları sayesinde rahatlıkla yürüyebilir.

Zombi Mod

Katil palyaçolar ve zombiler ile oldukça karşılaşacağınız bu modun, diğer modlardan en büyük farkı kendine özel, bağımsız bir senaryosu ve haritaları olması. Diğer bir ayırıcı özelliği ise tek ve çok oyuncu modlarının aksine lunaparkta geçiyor olması.

Etiketler:

    Benzer Yazılar