New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Back to School Party!

04
Oca 2014

backtoschool_final-afiş-jpegBu Gençlik Bitmedi!

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game for Big Kids, yeni sezon partilerine hız kesmeden devam ediyor. The Game Ekibi 05 Ekim Cumartesi günü “Back to School” gecesiyle yeni eğitim yılına eğlenceli bir başlangıç yaparken, diğer yandan eğlenmekten fazlasını yapabildiğini  de göstermeyi amaçlıyor.

The Game For Big Kids, yaz aylarının bittiği ve Üniversitelerin birer birer kapılarını açtığı bugünlerde okula dönüşü kolaylaştırmayı amaçlıyor. İster yeni eğitim yılını bekleyen bir öğrenci, isterseniz de okul günlerini özlemle anan bir yetişkin olun bu partide mutlaka içinizi ısıtacak bir şeyler bulacaksınız. Elbette ki konu eğitim olduğunda herkes aynı rahatlığa sahip değil. Tam da bu nedenle The Game, eğlenceyi bir sosyal sorumluluk projesi ile birleştiriyor. Partiye girişin sadece kitapla yapılabileceği bu özel gecede toplanan kitaplar Mercedes-Benz’in lojistik desteği ve Koçtaş’ın özel katkılarıyla, Şırnak’ta bulunan bir ilköğretim okuluna bağışlanacak. Türkiye’nin gençleri 05 Ekim Cumartesi günü The Game’de “Bu gençliğin bitmediğini” herkese göstermiş olacak.

Point Hotel Barbaros içerisinde yer alan The Game for Big Kids’te gerçekleşecek olan Back to School Party’ye, 18 yaşından büyük bütün misafirler yanlarında getirecekleri bir kitapla katılabilecek. Kitap sayısında bir sınırlandırma yok, taşıyabildiğiniz kadarını getirmekten çekinmeyin. Saat 20:00’de başlayacak bu özel gecede yer almak istiyorsanız katılım listesine adınızı yazdırmayı unutmayın.

Back To School Party Tanıtım Video

Back To School Party After Video

Rakamlarla Back To School Party

Etiketler:

    Benzer Yazılar