New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Back To School Party V

19
Eyl 2019
Back To School Party V

YILIN EN YARARLI VE EN EĞLENCELİ PARTİSİ: BACK TO SCHOOL V

Türkiye’nin ilk dijital etkinlik ve eğlence merkezi The Game for Big Kids, eğlenmekten çok daha fazlasını yapabileceğimiz bir 80’ler 90’lar partisi olan Back to School V ile sezona hareketli bir giriş yapıyor.

27 Eylül Cuma günü, 20.30 itibarıyla kapılarımızı eğlenceye açacağımız gecede Radyo D DJ’lerinden Hilal Özgani ile Fatih Uslu partiye sıkı bir giriş yapacak ve ardından sahneyi devralacak Barış Akpolat’la eğlencenin limitlerini hep birlikte zorlayacağız. Back to School V’te 80’ler 90’lar temasına uygun müzikler, dekorlar, oyunlar ve sürpriz hediyeler sizleri bekliyor olacak.

Dört tarafı kitaplarla çevrili tek parti olan Back to School V ile, hem çocukların ve gençlerin okula dönüş heyecanına ortak olacağız hem de yoğun bir iş sezonuna nostaljik bir merhaba diyerek yazın mahmurluğunu üzerimizden atacağız!

ZAMANDA YOLCULUK MÜMKÜN!

Yeni eğitim öğretim yılını bekleyen bir öğrenci de olsanız, okul günlerini özlemle yad eden bir çalışan da bu partide mutlaka içinizi ısıtacak bir şeyler bulacaksınız. Bir yandan 80’ler ve 90’ların hit parçalarını bağıra çağıra söyleyip dans ederken, bir diğer yandan da nostalji köşelerinde sizi bekleyen sürprizler arasında kendinizi çocukluk günlerinizde bulacaksınız. Ve tüm bunları yaparken de “acaba hangi kitaplar gelecek” diye bekleyen yüzlerce çocuğun yüzlerindeki tebessümün sebeplerinden biri olacaksınız.

BİLET YERİNE KİTAP

Eğitimde fırsat eşitliğini temel alarak “her sene bir köy okuluna kütüphane” mottosuyla yola çıktığımız Back to School 5 projesi ile, “bilet yerine kitap” diyerek sosyal farkındalık bilinciyle birleşiyor ve hep birlikte kütüphanesi olmayan okullara kütüphane inşa ediyoruz. Şimdiye kadar birlikte Şırnak-İdil, Mardin-Dargeçit, Edirne-Büyükevren ve Siirt-Sarısalkım’da 4 kütüphane oluşturulmasına katkı sağladık. Bu sene ise Ağrı’nın Sağlıksuyu köyünde bulunan Ağrı Sağlıksuyu Ortaokulu’na kocaman bir kütüphane yapacağız! Bu kütüphaneden ortaokul öğrencilerinin yanı sıra, ilkokul öğrencileri ve köy halkı da yararlanabilecek.

Projeyle İlgili Merak Ettikleriniz:

 • Back to School projesi, önceki senelerde Şırnak İdil Atatürk İlköğretim Okulu, Mardin Temelli İlköğretim Okulu, Edirne Büyükevren Aziz Yörük İlköğretim Okulu ve Siirt Sarısalkım İlköğretim Okulu’na kütüphane yapımı veya kitap desteği sağladı. Bu sene ise hedefi daha da büyüterek Ağrı Sağlıksuyu Ortaokulu’na 12.000 kitaplık kocaman bir kütüphane kurmayı amaçlıyoruz.

Partiden önce toplanmaya başlanan kitaplar parti sonunda Nissan Türkiye’nin ulaşım sponsorluğunda, The Game for Big Kids ekibi tarafından okula ulaştırılacak ve ekip kütüphane yapımı bitmeden oradan ayrılmayacak! Tüm bu süreçlerde DreamTV, Radyo D ve Dreamtürk medya sponsorumuz olarak yanımızda yer alacak ve tüm şeffaflığımızla hem basın yolu hem de sosyal medya hesaplarımızdan getirilen kitapların ulaştırılması sürecini paylaşacağız. Hediye ettiğiniz kitapların takibini yaparak çocukların sevincine ortak olabileceksiniz.

Partiyle İlgili Merak Ettikleriniz:

 • Back to School V‘e, 18 yaşından büyük bütün misafirler yanlarında getirecekleri bir kitap veya kırtasiye malzemesiyle katılabilecekler.
 • Kitap getiren misafirlerden giriş için başka hiçbir ücret alınmayacak. Misafirlerimiz sadece The Game menüsünden sipariş ettikleri yiyecek ve içecekleri ödeyecekler.
 • Parti günü müziğin yanı sıra tüm alanlardaki oyunları hiçbir ücret ödemeden dilediğinizce oynayabileceksiniz. Küçük bir hatırlatma; konsept dışı bazı oyunlar geceye özel kapalı olabilir veya yoğunluktan dolayı sıra bekleyebilirsiniz.
 • Parti, 80’ler ve 90’lar konseptiyle gerçekleşecek ve partiye dönemin ruhunu yansıtan kıyafetlerle gelen kişiler sürpriz hediyenin sahibi olacak. Hediyeyi önümüzdeki günlerde açıklayacağız.
 • Partiye katılan herkes sonraki kullanımlarında geçerli 1 saatlik hediye The Game kullanımı kazanacak.
 • Partiye katılamayıp kitaplarıyla projeye destek verecek kişiler, The Game’den bir sonraki kullanımında 2 saatlik hediye kullanım kazanacak. Hediye kullanımlarınız, gönderen kargo ismine tanımlanacak.
 • Ayrıca en fazla kitabı getiren ilk üç misafirimiz büyük ödüllerin de sahibi olacak. Ödülleri önümüzdeki günlerde açıklayacağız.
 • Parti için kişi sayısında da kitap sayısında bir sınırlandırma yok. Hem büyük ödüllerin sahibi olmak hem de daha fazla çocuğa kitap ulaştırmak için taşıyabildiğiniz kadar kitap getirebilirsiniz.

*Saat 20.30’da başlayıp 04.00’a kadar devam edecek bu çok özel gecede siz de aramızda olmak isterseniz katılımcı listesine adınızı yazdırmayı unutmayın!

Rezervasyon: 0212 337 3080 / parti@thegame.com.tr

Önceki Senelerde Neler Yaptık:

Back To School Party IV Night
Rakamlar ile Back to School Party I!
Back To School Party I
Back To School Party IV’te Neler Yaptık?
Back To School Party II Night
Back To School I – Şırnak Atatürk İlkokulu

Etiketler:

  Benzer Yazılar