Atölye

“ekipçe deneyimlemenin en eğlenceli hali”

The Game for Big Kids’te mesleki eğitimler, kişisel gelişim atölyeleri ve hobi sınıfları oluşturabileceğiniz gibi kendi eğitim ve atölye çalışması konseptinizi de hayata geçirebilirsiniz.

The Game for Big Kids ayrıca sizler için atölye hizmeti de verir. Oyunlaştırma Eğitimi, Topkapı Soygunu, Ritim Atölyesi ve Kutu Oyunları Etkinliği atölyelerine katılarak takım halinde hareket etmenin en keyifli halini deneyimleyebilirsiniz.

Oyunlaştırma Eğitimi.

Oyunlaştırmayı Bir De Bizden Dinleyin!

Oyunlaştırma bir oyun, oyun tasarımı ya da oyun oynamak demek değildir. Oyunlaştırma (GAMIFICATION); oyun felsefesinin ve oyun mekaniklerinin oyun dışı alanlarda motivasyonu artırmak ve katılımcıları problem çözmeye teşvik etmek amacıyla kullanılmasıdır.

The Game for Bıg Kıds’in 9 yıllık etkinlik ve oyun deneyimi sizleri oyunlaştırmanın uzmanlarıyla buluşturuyor!

Üstlendiğiniz görevlerle kendinizi ve takım arkadaşlarınızı daha iyi tanıyabileceğiniz, yetkinliklerinizi keşfedebileceğiniz ve motivasyonunuzu yükselteceğiniz harika bir eğitim The Game for Big Kids’te sizleri bekliyor.

Sizlere motivasyonun yanında; şirket sadakati, analitik düşünme becerisi, empati yeteneği ve analiz kabiliyeti ile kazandıracak olan oyunlaştırma eğitimi 18 – 65 yaş arası tüm çalışanlarınız ile yer alabileceğiniz çok eğlenceli bir takım aktivitesidir.

Topkapı Soygunu.

Kaçış Oyunu  

Takımınız ile tüm görevleri tamamlamanız için 30 dakikanız var.

Tüm şüpheler sizin üzerinizde toplanmadan önce hızlı olmalısınız!

Süre: 30 dakika

Kişi Sayısı: 2-5 Kişi

Kazanımlar:

  • Hedef Belirleme
  • Stres Yönetimi
  • Liderlik ve Takım Olma Bilinci
  • Analitik Düşünme
  • İletişim Becerisi
  • Çevre İle Etkileşim
  • El – Göz Koordinasyonu
  • Bilgiye Ulaşma ve Ekiple Paylaşma

Kutu Oyunları Etkinliği.

Eğitici – Eğlenceli Oyunlar

Süre: 20 dakika ile 1 saat arasında değişen 700’ün üzerindeki oyundan siz ve ekibiniz için en uygun oyun ve oyunlar belirlenir. İsteğe bağlı olarak oyun sırasında ve sonrasında, kısa sohbetler ile farkındalıklar / kazanımlar hakkında konuşulur.

Kişi Sayısı: Talebe göre 2 – 16 kişi aynı anda ya da 2 – 3 grup halinde oynayabilir.

Kazanımlar:

– Uyum İçinde Çalışma Becerisi Kazanma

– Kendinden Çok Takımı Düşünebilme

– Ortak Dil Geliştirme

– Empati Kurma, Farklı Perspektiflerden Düşünebilme

– Soyut Düşünme

– Ego Kontrolü / Yönetimi

– Doğru İletişim Kurma

– Görev Paylaşımı

– Doğal Liderlik

Ritim Atölyesi.

Süre: 90 Dakika

Kişi Sayısı: Minumum 25 Kişi

Birlikte hareket etmenin en eğlenceli halini keşfedeceğiniz çok özel bir atölye çalışması olan Ritim Atölyesinde katılımcılar, öncelikle elleri ile yapabilecekleri basit ritim figürleri öğrenir. Ardından kiralanan müzik aletleri ile çalma teknikleri ve vuruşlar üzerine genel bir çalışma yapılır ve yapılan pratikten sonra öğrenilen şarkı hep birlikte çalınır.

*Atölye, profesyonel müzisyenler tarafından verilir.

Atölye, müzisyenlerin “Flash Mob” performansı ile sona erer.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz atölye çalışmaları ve eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak için 09.00 – 18.00 saatleri arasında 0212 337 3080 telefon numarasını arayabilir ya da info@thegame.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.