ARKADAŞLARLA OYNANACAK 5 EĞLENCELİ GRUP OYUNU

ARKADAŞLARLA OYNANACAK 5 EĞLENCELİ GRUP OYUNU

Point Hotel Barbaros’un B3 katında bulunan dijital etkinlik ve eğlence merkezi The Game for Big Kids’te doyasıya eğlenmenin tadına varın. Siz de retrodan güncel oyun konsollarına kadar birbirinden eğlenceli oyunlarla muhteşem bir serüvene adım atın.

The Game for Big Kids’te Oynayabileceğiniz 5 Eğlenceli Grup Oyunu:

GUITAR HERO:

2 gitar, 1 adet bateri ve 1 mikrofondan oluşan Guitar Hero odasında grup halinde eğlenceli zamanlar geçirebilir, içinizdeki rock yıldızını ortaya çıkarabilirsiniz. Guitar Hero’da takım olarak birlikte hareket etmenin önemini en eğlenceli şekilde deneyimleyebileceksiniz. İstediğiniz şarkıları seçebilir, enstrümanınıza ve şarkının zorluk seviyesine karar verebilirsiniz.

JUST DANCE:

Seçtiğiniz şarkının animasyonlarını taklit ederek çok eğlenceli bir dans deneyimi yaşayacağınız just dance pistinde arkadaşlarınızla birlikte kahkaha krizlerine girmeniz ya da kalori yakarak sahneden inmeniz mümkün! Just Dance hem bireysel hem de grup halinde oynanabilecek çok keyifli oyunlardan biridir ve aynı anda sahnede 6 kişi dans edebilirsiniz.

YARIŞ SİMÜLATÖRLERİ:

7 kişi aynı anda aynı pistte yarış yapmaya var mısınız? Heyecanlı bir karşılaşmanın içinde olmanız an meselesi. Hem de hız cezası veya trafik cezası olmadan.

KARAOKE:

Sözleri çıkarılmış, ekranda sözlerin geçtiği ve mikrofonda sevdiğiniz bir şarkıyı söylediğiniz en eğlenceli grup oyunlarından biri de karaokedir. Star olmak nasıl bir şey? Sahnede şarkı söylemek nasıl hissettiriyor? Şarkıyı söylerken en çok kim eğlenecek? Arkadaşlarınızı getirin ve cevabını gelin kendiniz bulun 😊 Unutmayın ki burada önemli olan iyi şarkı söylemek değil, doyasıya eğlenmektir!

LANGIRT:

Çocukluğumuzdan beri çok severek oynadığımız klasik oyunlardan biri olan langırt, The Game for Big Kids’te arkadaşlarınızla büyük kapışmalar yapmanız için sizleri bekliyor.

Yazımızı Bir Dipnot ile Bitirelim

Tabii ki de arkadaşlarınızla The Game for Big Kids’te oynayabileceğiniz oyunlar bu kdarla sınırlı değil. Wii, retro oyunlar, kutu oyunları, VR ve Playstation 4, Playstation Move oyunları ve çok daha fazlası burada sizleri bekliyor. 😊

The Game for Big Kids’i Keşfet